Організаційна Зустріч з Деканом та Викладачами: ОП “Системи електропостачання промислових підприємств, міст та локальних об’єктів”

29.09.2023 за участі декана електротехнічного факультету Владислава Федотова, гаранта ОП “Системи електропостачання промислових підприємств, міст та локальних об’єктів” Олексія Михайленка і викладачів вибіркових дисциплін кафедри електричної інженерії Ігоря Пересунка та Ірини Касаткіної проведено організаційну зустріч зі здобувачами академічних груп СЕП-23м і ЗСЕП-23м. Здобувачі були ознайомлені з ОП, її компетентностями та результатами навчання, веб-посиланнями для вільного доступу до змісту ОП, робочих програм та силабусів, переліком освітніх компонентів обов’язкової та нормативної частини, порядком обрання вибіркових дисциплін згідно «Положенням про формування здобувачами Криворізького національного університету індивідуальної траєкторії навчання» та способами внесення пропозицій щодо удосконалення освітньої програми. Окремо була проведена презентація викладачами вибіркових дисциплін.