Організаційна Зустріч з Деканом та Викладачами: ОП “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” та “Електромеханічні та електротехнічні комплекси і системи транспортних засобів”

Навчальні плани підготовки магістрантів за кожною освітньо-професійною програмою включають вибіркову складову: вибіркові навчальні дисципліни, обсягом не менше як 25 % від загальної кількості кредитів ЄКТС.Принцип вільного вибору дає змогу кожному здобувачу вищої освіти другого (магістерського) рівня формувати власну освітню траєкторію: вивчати навчальні дисципліни, компетентності з яких потрібні йому для майбутньої професійної діяльності.2 жовтня здобувачі освіти груп ЕПА-23м та ЕТЗ-23м зустрілися із деканом Електротехнічний факультет КНУ, гарантами освітніх програм та представниками кафедри електричної інженері, які презентували вибіркові навчальні дисципліни.