Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Актуальні питання енергоефективності гірничо-металургійного виробництва»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Актуальні питання енергоефективності гірничо-металургійного виробництва».
Для участі в конференції запрошуються студенти, науковці, викладачі, докторанти, аспіранти, представники підприємств та організацій, усі зацікавлені особи.

Матеріали конференції

Програма конференцій 2021 року

Збірник тез Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Актуальні питання енергоефективності гірничо-металургійного виробництва» 2021 рік

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ КОНФЕРЕНЦІЇ?

Надіслати до 16 листопада 2021 р. (включно) на адресу Оргкомітету: apeegmv2021@gmail.com окремими файлами в одному листі:

Приклад тези

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Енергоефективність електромеханічних систем та комплексів.
  • Фізичні та віртуальні моделі електротехнічних пристроїв.
  • Електропостачання та енергоменеджмент.

Адреса оргкомітету: 50027, м.Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, кафедра автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті 

Електронна адреса: 
apeegmv2021@gmail.com

Відповідальний редактор – завідувач кафедри автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті Сінчук Олег Миколайович (Електронна адреса:  speet@ukr.net)
Відповідальний секретар конференції Пересунько Ігор Ігорович(Електронна адреса:  i.peresunko@knu.edu.ua)