Проєкт “Гостьові лекції” Северенчук Павел, ТОВ “НВК Криворіжелектромонтаж” Тема лекції: Електропостачання міста Кривого Рогу

На нашій кафедрі розпочався цьогорічний проект “Гостьові лекції” ми мали честь запросити ти приймати у нас головного енергетика
ТОВ “НВК Криворіжелектромонтаж” Павла Северенчука. Його лекція відбулася 5 жовтня цього навчального року.

Тема лекції була присвячена електропостачанню міста Кривого Рогу. Ця ініціатива дозволяє нашим студентам отримати цінний інсайт від фахівців з практичного сектора електротехніки та дізнатися більше про сучасні виклики та рішення у галузі електроенергетики.

Ми вдячні Павлу Северенчуку та ТОВ “НВК Криворіжелектромонтаж” за їхню участь у цьому проекті та за можливість навчання наших студентів на живих прикладах з реального світу. Ми запрошуємо всіх студентів та викладачів долучитися до наших “Гостьових лекцій” для подальшого розвитку та навчання.