Зустріч зі студентами Політехнічного фахового коледжу “КНУ”

9 лютого 2021 р. проведено профорієнтаційну зустріч зі студентами Політехнічний фаховий коледж КНУ, спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електропостачання).

Під час дружньої бесіди майбутнім абітурієнтам надано інформацію про спеціальності електротехнічного факультету та визначено необхідність і перспективи подальшого навчання студентів в університеті за відповідною спеціальністю.

Надано відповіді на основні питання, що найбільш часто турбують абітурієнтів: особливості вступу до Криворізького національного університету, переваги навчання на денній формі, перспективи подальшого працевлаштування.

Сподіваємось, що ця зустріч допоможе майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір!