Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гірництво», секція «Гірнича електротехніка та електромеханіка» (2021 рік)

З 7 по 9 квітня 2021 року на базі Криворізького національного університету проводився ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гірництво».

Організаційний комітет забезпечив рецензування 147 наукових робіт від 200 учасників, а на заключній конференції було заслухано 62 наукові доповіді кращих робіт.

Враховуючи карантинні обмеження, конференція проводилася у дистанційному режимі. Проте не дивлячись на географічну віддаленість, учасники продемонстрували єдність поглядів на актуальні проблеми гірництва.

Протягом трьох днів конференції учасники і члени галузевих комісій відмітили атмосферу доброзичливості спілкування, та в той же час сильної конкуренції доповідачів!

Серед переможців із радістю відмічаємо і наших студентів:

ДипломПрізвище, ім’я,
по батькові
студента
Номінація Прізвище, ім’я,
по батькові, посада наукового керівника
ІІ ступеняМіхєєв Данило Анатолійович Гірнича електротехніка та електромеханіка Ільченко Олександр Володимирович
ІІ ступеня Заболотний Дмитро Вікторович Гірнича електротехніка та електромеханіка Козакевич Ігор Аркадійович
ІІІ ступеня Шерстньов Юрій Володимирович Гірнича електротехніка та електромеханіка Козакевич Ігор Аркадійович

Особлива вдячність науковим керівникам за їх внесок у перемогу своїх вихованців!

Загальні підсумки Конкурсу доступні на відповідній сторінці.

Дякуємо всім учасникам і членам галузевих конкурсних комісій за плідну роботу, вітаємо переможців! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та нових ідей і чекаємо зустрічі наступного року!