Міжнародна науково-технічна інтернет-конференція «Розвиток промисловості та суспільства» 2020 р. відбудеться з 17 по 20 листопада 2020 року на базі Криворізького національного університету.

Міжнародна науково-технічна інтернет-конференція «Розвиток промисловості і суспільства» відбудеться з 17 по 20 листопада 2020 року на базі Криворізького національного університету.

Інформаційний лист (завантажити)

Перелік супроводжувальних документів до тез на публікацію в Матеріалах Міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства» (завантажити)

Перелік супроводжувальних документів до статей на публікацію у фахових виданнях Криворізького національного університету “Гірничий вісник“ та “Вісник Криворізького національного університету” (завантажити)

Матеріали конференції  (завантажити)

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Стратегії розвитку вищої освіти України на 2021-2031 роки, підготовлений на виконання Указу Президента України Володимира Зеленського «Про вдосконалення вищої освіти в Україні» №210/2020 від 3 червня 2020 року.

Стратегія розвитку вищої освіти визначатиме місце вищої освіти у суспільстві й економіці країни через формулювання місії та візії, основні стратегічні й операційні цілі та завдання щодо їх досягнення, механізми реалізації та моніторингу, визначення очікуваних результатів та способів їх вимірювання.

Проєкт документа розроблено Робочою групою, до складу якої увійшли керівники провідних вищих навчальних закладів України, представники центральних органів виконавчої влади, широке коло науковців і представників громадськості.

Пропозиції та зауваження до проєкту просимо надсилати до 25 жовтня 2020 року на електронну адресу: vrublevska@mon.gov.ua (тел. 044-481-32-38, Врублевська Олена Василівна, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення вищої  освіти і освіти дорослих директорату вищої освіти і освіти дорослих).

Нагадаємо, з 6 серпня в МОН розпочалося розроблення Стратегії.

Відкрита зустріч з представниками експертної комісії акредитації освітньо-наукової програми 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

29 вересня 2020 року з 10.20 до 11.00 відбудеться відкрита зустріч з представниками експертної комісії акредитації освітньо-наукової програми 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” .

Відкрита зустріч з експертами: ID 34616 Криворізький національний університет, ОП “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

Час: 29 вересня, 2020 р. о 10:20

Підключитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/89072935349?pwd=TTBHRWxBREtGQ0J4RU9WMGoxZWtpQT09

Ідентифікатор конференції: 890 7293 5349

Пароль: 2020

Анкетування здобувачів вищої освіти

Анкетування здобувачів вищої освіти зі спеціальностей 103 «Геологія, 136 «Металургія», 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 122 «Комп’ютерні науки», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Шановні здобувачі вищої освіти!

З метою оцінювання якості освітньої діяльності, виявлення й усунення недоліків у наданні освітніх послуг у Криворізькому національному університеті, просимо Вас долучитися до запропонованого анкетування.

Звертаємо Вашу увагу, що анкетування є цілком анонімним.

Для проходження анкетування Вам необхідно увійти до свого google-аккаунту та перейти за посиланням:

Авторизація у Вашому аккаунті необхідна для запобігання багаторазового входу до форми опитування, проте ніяким чином не порушує умови анонімності опитування.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що доступ до анкетування буде надано з 23.09.20 р. по 30.09.20 р.

Громадське обговорення ОНП третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії

Кафедра “Автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті” пропонує для громадського обговорення освітньо-наукову програму третього (освітньо-наукового) рівня, доктора філософії, за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.


Анкета для пропозицій.

Громадське обговорення ОПП другого (магістерського) рівня

Кафедра “Автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті” пропонує для громадського обговоренняосвітньо-професійні програми “Електромеханічні та електротехнічні комплекси і системи транспортних засобів” другого (магістерського) рівня.

Анкета для пропозицій.

Кафедра “Автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті” пропонує для громадського обговорення навчальні плани “Електромеханічні та електротехнічні комплекси і системи транспортних засобів” другого (магістерського) рівня.

Анкета для пропозицій.

Проект наказу до захисту кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

ДОПУСТИТИ:

студентів четвертого курсу денної форми навчання гр. ЕЕМ – 16 – 1, які виконали навчальний план зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до захисту кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Захист призначити на 18.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Балихін Кирило Олександрович            з 1330 до 1400

2. Бережний Костянтин Костянтинович     з 1400 до 1430

3. Грибок Євген Олександрович                з 1430 до 1500

4. Дядічкін Данило Анатолійович              з 1500 до 1530

ДОПУСТИТИ:

студентів четвертого курсу денної форми навчання гр. ЕЕМ – 16 – 2, які виконали навчальний план зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до захисту кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Захист призначити на 18.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Андрусенко Роман Сергійович              з 1530 до 1600

2. Бабанов Леонід Олександрович             з 1600 до 1630

3. Барило Андрій Сергійович                     з 1630 до 1700

4. Дюков Володимир Валерійович            з 1700 до 1730

Захист призначити на 19.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Кабардін Анна Юріївна                          з   900 до   930

2. Капустинський Богдан Миколайович    з   930 до 1000

3. Кобеляцький Даниїл Віталійович           з 1000 до 1030

4. Москаленко Богдан Денисович              з 1030 до 1100

5. Павловський Лука Андрійович              з 1100 до 1130

6. Пастушенко Дмитро Ігорович                з 1130 до 1200

7. Шерстньов Юрій Володимирович                  з 1200 до 1230

ДОПУСТИТИ:

студентів третього курсу денної форми навчання гр. ЕЕМ – 17ск, які виконали навчальний план зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до захисту кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Захист призначити на 18.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Запорожець Анатолій Вікторович                   з   900 до   930

2. Кіянчук Владислав Михайлович            з   930 до 1000

3. Курочкін Юрій Вікторович                    з 1000 до 1030

4. Літвинов Микита Сергійович                           з 1030 до 1100

5. Супрун Олексій Сергійович                   з 1100 до 1130

6. Широкоступ Олександр Юрійович                 з 1130 до 1200

ДОПУСТИТИ:

студентів четвертого курсу заочної форми навчання гр. ЗЕЕМ–16-1, які виконали навчальний план зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до захисту кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Захист призначити на 22.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Заєць Ярослав Геннадійович                           з 1330 до 1400

2. Калінчук Олександр Олександрович     з 1400 до 1430

3. Капелькін Анатолій Євгенійович           з 1430 до 1500

4. Краснов Володимир Вікторович           з 1500 до 1530

5. Лєтунов Дмитро Ігорович                      з 1530 до 1600

6. Оврамець Юрій Вікторович                            з 1600 до 1630

7. Тишкевич Вадим Вадимович                           з 1630 до 1700

ДОПУСТИТИ:

студентів третього курсу заочної форми навчання гр. ЗЕЕМ–17-1ск, які виконали навчальний план зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до захисту кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Захист призначити на 23.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Афанасьєв Олександр Вікторович                   з   900 до   930

2. Бульба Ілля Сергійович                                   з   930 до 1000

3. Буханець Тетяна Миколаївна                           з 1000 до 1030

4. Гайдар Олексій Сергійович                    з 1030 до 1100

5. Гордієнко Данило Андрійович               з 1100 до 1130

6. Губанов Павло Сергійович                     з 1130 до 1200

7. Дедуль Олександр Сергійович               з 1200 до 1230

Захист призначити на 23.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Морозов Валерій Володимирович                  з 1330 до 1400

2. Пономарьов Андрій Русланович           з 1400 до 1430

3. Снитко Вадим Віталійович                     з 1430 до 1500

4. Солтис Сергій Анатолійович                           з 1500 до 1530

5. Стахурський Михайло Анатолійович    з 1530 до 1600

6. Удовиченко Костянтин Анатолійович    з 1600 до 1630

7. Федорчук Анастасія Олегівна                з 1630 до 1700

ДОПУСТИТИ:

студентів третього курсу заочної форми навчання гр. ЗЕЕМ–17-2ск, які виконали навчальний план зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до захисту кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Захист призначити на 19.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Бондарук Владислав Володимирович   з 1330 до 1400

2. Волинець Максим Андрійович               з 1400 до 1430

Захист призначити на 22.06.2020 р. в ауд. 304А корпусу №1.

1. Корчака Андрій Валерійович                          з   900 до   930

2. Купріянов Іван Сергійович                     з   930 до 1000

3. Мірошниченко Олександр Сергійович  з 1000 до 1030

4. Мирошніков Костянтин Аркадійович    з 1030 до 1100

5. Пинзар Олександр Вікторович              з 1100 до 1130

6. Унєнін Андрій Вікторович                     з 1130 до 1200

7. Хухрій Кирило Юрійович                      з 1200 до 1230