Міський голова Юрій Вілкул вручив відзнаки обдарованій молоді Кривого Рогу

Дев’ятий рік поспіль,  на  день Святого Миколая, у місті відзначають  талановиту  молодь – юнаків та дівчат, які протягом року наполегливо працювали і  показали блискучі результати на   представницьких  конкурсах: інтелектуальних, спортивних, творчих,  наукових,  були активними учасниками  молодіжного руху, тощо.

19 грудня нагороди обдарованим юним криворіжцям вручив міський голова Юрій Вілкул. Підтримка  молодіжних ініціатив, розвиток творчої, обдарованої особистості – пріоритетні напрямки в реалізації  національних молодіжних програм, ініційованих Президентом України.

Визначальними вони є і в роботі міської влади Кривого Рогу.

Відзнаки міського голови за наукові  досягнення та за внесок   у   забезпечення   розвитку  студентського   самоврядування та   молодіжного   руху  отримали також і студенти нашого університету.

Електротехнічний факультет:

• Левченко Віктор;