Підтримаємо наших!

З 19.10.20 по 30.10.20 (включно) відбудеться голосування за проєкти конкурсу «Громадський бюджет 2021».

У нашому університеті є дві авторки проєктів конкурсу місцевого розвитку!

Це доцент кафедри фінансів, суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку Марина Адаменко, яка є авторкою проєкту №119 «Володарі льоду: сучасні тренування – шлях до олімпійських вершин» . Її проєкт спрямований на зниження травматизму та удосконалення тренувань маленьких спортсменів ДЮСШ №1 за допомогою спеціального обладнання.

Авторкою другого проєкту є студентка 1 курсу магістратури,  факультету економіки та управління бізнесом Катерина Кошова, проект  №18 «Екстремальні ігри» . Цей проєкт спрямований на організацію і проведення змагань зі скейтбордингу та бмх, розвиток спорту у місті та популяризації цих видів спорту на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Тож підтримаємо наших дівчат, та проголосуємо за їх проєкти №18 та №119 з 19 до 30 жовтня 2020 року!

ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМИ, ТИСНІТЬ – ПРОГОЛОСУВАТИ:

Проєкт №18

Проєкт №119