Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Актуальні питання енергоефективності гірничо-металургійного виробництва»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих учених«Актуальні питання енергоефективності гірничо-металургійного виробництва».
Для участі в конференції запрошуються студенти, науковці, викладачі, докторанти, аспіранти, представники підприємств та організацій, усі зацікавлені особи.

Адреса оргкомітету: 50027, м.Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, кафедра автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті

Електронна адреса: apeegmv@gmail.com
+380963876559 – завідувач кафедри автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті Сінчук Олег Миколайович
+380979185405 – відповідальний секретар конференції Федотов Владислав Олександрович